درباره ما

طراح و سازنده انواع تجهیزات و پکیج‌‎های صنعتی و
ارائه دهنده خدمات ارزش آفرین در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

شرکت ساخت تجهیزات آریا اروند از سال 1399 فعالیت خود را با هدف طراحی و ساخت پکیج‎‌‎های فرآیندی مورد استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی آغاز کرده است.
ظرفیت و زیرساخت شرکت ساخت تجهیزات آریا اروند به گونه‌ای طرح‌ریزی شده است که قابلیت تولید انواع تجهیزات صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور از قبیل مخازن اتمسفریک و تحت فشار، تجهیزات نمک‌زدایی، تجهیزات شیرین‌‎سازی گاز، تجهیزات نم‌‎زدایی، تجهیزات حذف مواد سنگین از گاز، تجهیزات تصفیه آب و پساب، تجهیزات فراورش نفت و گاز و غیره را مطابق با آخرین استانداردها دارد. ساخت برخی از تجهیزات حوزه نفت و گاز از جمله اسکیدهای واحد بازیابی گازهای مشعل میدان نفتی منصوری در استان خوزستان بر عهده این شرکت بوده است.

برخی از حقایق جالب

اعداد کیفیت کار ما را بیان می‌کنند.

محصولات
0
سال ها تجربه
0
پروژه های انجام شده
0

کیفیت اول می آید! ما اطمینان می دهیم که در حین تولید حتی کوچکترین محصول ، هر جزئیات جزئی به داخل نگاه می شود. تمرکز ما 100٪ بر روی نیازهای مشتری و رضایت مشتری است.

ما خالقی هستیم که می توانید به یک راه حل کامل برای همه نیازهای خود اعتماد کنید.

راه حل های نوآورانه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت بی نظیر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

Scroll to Top